Munkatársak

Vezetőség

Kovácsné Győrfi Enikő

igazgató

 (magyar nyelv és irodalom)

Török Ildikó

általános igazgatóhelyettes

(német nyelv)

Seres Judit Zsuzsanna


szakmai igazgatóhelyettes

(szakmai elmélet, marketing)

dr. Lámfalusy Anna Mária

vállalati kapcsolatokért felelős igazgatóhelyettes

(testnevelés)

Molnár József

fejlesztési és innovációs igazgatóhelyettes

(informatika)

Oktatók

Alföldiné Nagy Erika

szakmai oktató, szakoktató, gyakorlati oktató

(szépészet ágazat)

Barcsi Ágnes

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(könnyűipar szakmacsoport)

Bardóczi Anita Ágnes

közismereti tantárgyat oktató

(német nyelv)

Bogosné Móré Krisztina

szakmai elméleti tantárgyat oktató


(képző- és iparművészet ágazat)

Borbélyné Laczkó Katalin

szakmai oktató, szakoktató, gyakorlati oktató

(könnyűipar szakmacsoport)

Brezovcsik Károlyné

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(pedagógia ágazat)

Eszenyiné Balogh Ágnes

közismereti tantárgyat oktató


(magyar nyelv és irodalom)

Farkas Ferenc

közismereti tantárgyat oktató 


(matematika-fizika)

Fügediné Jantkó Katalin

közismereti tantárgyat oktató

(informatika, kémia)

Hevessy Tibor

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(könnyűipar szakmacsoport)

Holis Kinga

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(könnyűipar szakmacsoport, informatika)

Horváth Tamás

iskolapszichológus

(oktatás szakmacsoport)

Kádár István

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(könnyűipar szakmacsoport)

Kacsó Melinda

szakmai oktató, szakoktató, gyakorlati oktató

(szépészet ágazat)

Kissné Tóth Éva Edit

szakmai elméleti, gyakorlati tantárgyat oktató 


(szépészet ágazat)

Komódi Zsuzsa

közismereti tantárgyat oktató

(angol nyelv)

Koós Erzsébet Ágnes

közismereti tantárgyat oktató

(matematika-fizika)

Lada Emese Krisztina

közismereti tantárgyat oktató

(testnevelés)

Laknerné Mihalcsik Ágnes

könyvtárostanár, közismereti tantárgyat oktató

(magyar nyelv és irodalom, etika)

 

Lőrincz-Kovács Andrea

 szakmai oktató, szakoktató, gyakorlati oktató

(szépészet ágazat)

Molnárné Zsiros Katalin Mónika

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(könnyűipar, művészet, közművelődés, kommunikáció szakmacsoport)

Nagy Klára Mária

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(nyomdaipar szakmacsoport, képző- és iparművészet ágazat)

Nagy Mária

szakmai elméleti, gyakorlati tantárgyat oktató 


(szépészet ágazat)

Nemoda József

közismereti tantárgyat oktató


(infomatika)

Reszeginé Vályogos Krisztina

gyógypedagógus

(pedagógia ágazat)

Sándorné Győr Melinda Valéria

közismereti tantárgyat oktató

(történelem, etika)

Szabó Zsuzsanna

közismereti tantárgyat oktató

(magyar nyelv és irodalom)

Szabó Kristóf

szakmai elméleti tantárgyat oktató 


(szépészet ágazat)

Szabóné Kmetti Szilvia

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(pedagógia ágazat)

Szaniné Fürst Györgyi

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(biológia, szépészet ágazat)

Széplaki Ferencné

közismereti tantárgyat oktató

(fizika, matematika)

Tatai Judit Katalin

közismereti tantárgyat oktató

(angol nyelv)

Tibáné Tarcsi Edina

szakmai oktató, szakoktató, gyakorlati oktató

(könnyűipar szakmacsoport)

Tóthné Papp Gabriella Katalin

közismereti tantárgyat oktató

(magyar nyelv és irodalom, történelem)

Varga Márta Glória

középismereti tantárgyat oktató

(angol nyelv)

Vincze Hajnalka

gyógypedagógus

(pedagógia ágazat)

Dr. Vinczéné Vancsik Anikó Ildikó

szakmai elméleti tantárgyat oktató

(szépészet ágazat)

Nevelő-oktató munkát segítők

Krecsmáry Tamás

rendszergazda

Orosz Béláné

iskolatitkár

Puskár Beatrix

iskolatitkár

Technikai dolgozók

Balogh Tibor

kisegítő dolgozó

Fekete László

műszaki dolgozó

Hajdu Miklósné

kisegítő dolgozó

Major László Józsefné

kisegítő dolgozó

Oláh Erzsébet

kisegítő dolgozó

Szóráth Tiborné

kisegítő dolgozó

Varga Julianna

kisegítő dolgozó

Varga Lajos

kisegítő dolgozó

Bármilyen kérdésed van, keress minket! Segítünk!     felveszem a kapcsolatot

×

Pályaválasztási kisfilmünk a 8.  osztályos diákok számára 

Megnézem